MEDYABOLU - MEDYABOLU medyabolu, haber, haberler

  Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
  Bolu
  32°C
  Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
  İstanbul
  29°C
  Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
  Ankara
  36°C

BTSO ÜYELERİ SAROT’TA YAŞADI

BTSO üyelerinin Sarot Termal Tesislerden yüzde 15 indirim sağlanması için protokol imzalandı.
2013-04-18, 16:16:01
0 Yorum
BTSO ÜYELERİ SAROT’TA YAŞADI

 

BTSO’da gerçekleştirilen imza törenine Sarot Termal Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Yılmaz, BTSO Başkanı Emin Semercioğlu, Başkan Yardımcısı Kemal Sert ile Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Özkoparan ve Ahmet Tornacı iştirak etti.

Törende konuşan  Emin Semercioğlu, bundan önce akaryakıt, sağlık, finans gibi alanlarda bir dizi protokol imzalandığını ve konaklama tesisi olarak Sarot Termal ile imzalanan anlaşmanın ilk protokol olacağını ifade etti. Bülent Yılmaz’ın şahsında Sarot Termal firmasına işbirliklerinden dolayı teşekkür eden Emin Semercioğlu, bu anlaşmayla Oda üyesi firmalara Sarot termal otelde indirimli konaklama sağlanacağını belirtti.

Sarot Termal Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Yılmaz ise Bolu doğumlu olmamasına karşın kendini gerçek bir Bolulu olarak addettiğini ifade ederek başladığı konuşmasında, Bolu’ya yaptıkları yatırımların ciddi boyutta devam ettiğini ve bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Bolu noktasının stratejik önemine değinen Bülent Yılmaz, Ankara ve İstanbul’un ortasında yer alan Bolu’nun turizmden hak ettiği payı alabilmesine katkıda bulunmak için 2007 yılında başladıkları yatırımları hakkında bilgiler verdi. Termal kaynakların kullanılarak hem Türkiye, hem de Avrupa ve Orta Doğu pazarını hedeflediklerini anlatan Bülent Yılmaz, mevcut Sarot Termal Vadi’nin yanı sıra Mudurnu Babas’ta Dubaili bir grup ile Burj-Al-Babas projesine başlayacaklarını, mevcut ile birlikte iki projenin toplam büyüklüğünün 500 milyon dolar düzeyinde olacağını kaydetti. Bolu iş dünyası için de hizmete hazır olduklarını dile getiren Bülent Yılmaz, Emin Semercioğlu’na teşekkür etti.

Yapılan anlaşma, BTSO üyelerinin ve birinci derece yakınlarının Sarot Termal Otel’de üye kimlik kartını ibraz etmek suretiyle % 15 indirimli konaklamasına olanak tanıyor.

Etiketler :
HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.

EN ÇOK OKUNANLAR

 

YAZARLAR
ARŞİV
ANKET


Site Haritası RSS Beslemeleri